O firmie

Szanowni Państwo,

Przedsiębiorstwo Budowlano - Produkcyjne Tawo-Bis jest firmą budowlaną z wieloletnim stażem. Działamy w branży ogólnobudowlanej od 1991 roku, początkowo jako spółka cywilna, potem spółka jawna, a obecnie pod nazwą firmy "Przedsiębiorstwo Budowlano - Produkcyjne Tawo-Bis Wojciech Szwarc".

Przez lata nasza firma rozwijała się sukcesywnie i konsekwentnie zdobywając doświadczenie na różnego rodzaju budowach. Z kilkuosobowej firmy stworzyliśmy przedsiębiorstwo zatrudniające okresowo do 50 osób.

Specjalnością naszej firmy są wszelkie prace inwestycyjne, remontowe oraz modernizacyjne w zakresie szeroko pojętego budownictwa, wykonywane zarówno w systemie generalnego wykonawstwa jak i podwykonawstwa.

Podstawową zasadą działalności firmy jest osiągnięcie zadowolenia klientów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą techniczną, która posiada zarówno określona wiedzę jak i długoletnie doświadczenie dzięki czemu potrafi sprostać każdemu wymaganiu postawionemu przez inwestora. Firma zapewnia obsługę klienta na najwyższym poziomie dzięki najnowocześniejszym narzędziom i metodom pracy. Powierzając nam realizację Państwa zamówienia, możecie być pewni, że przekazywany obiekt spełni Wasze oczekiwania.

Firma prowadzi działalność głównie na terenie dawnego województwa tarnobrzeskiego (dzisiejszego województwo podkarpackie, świętokrzyskie i lubelskie) w zakresie kompleksowego wykonawstwa zadań inwestycyjnych oraz remontów i modernizacji.

Nasze doświadczenie i rzetelność jest najlepszym gwarantem profesjonalnego podejścia do inwestycji na każdym etapie jej realizacji, co skutkuje otrzymaniem przez Państwa wymaganego poziomu usługi i wysokiej jakości produktu.

Od roku 2001 poszerzyliśmy naszą działalność o produkcję stolarki PCV i AL.

(C) 2009 - 2024 Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne Tawo-Bis | realizacja medox.pl | projekt graficzny grafium.com.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies